Το Paranoia Station Beat είναι ένας ανανεωμένος ραδιοφωνικός σταθμός βασισμένος στη μουσική μνήμη των δεκαετιών του εξήντα, του εβδομήντα και του ογδόντα. Όσοι από εμάς απολαύσαμε εκείνες τις στιγμές, τώρα ξαναζούμε και μοιραζόμαστε με τις νέες γενιές μια μεγάλη γκάμα μουσικής ποικίλων στυλ με ένα κοινό χαρακτηριστικό: την πορεία! Θυμόμαστε επίσης με τη μορφή πινελιών μια παλαιότερη εποχή που το Radio Paranoia εκπέμπει στα κύματα FM ως δωρεάν ραδιόφωνο και στιγμές από άλλους ενδιαφέροντες ραδιοφωνικούς σταθμούς της εποχής.
Σχόλια (0)